Tepelné izolácie a hydroizolácie PUR penou

Prečo zvoliť nás?

História

Začiatky činnosti firmy siahajú už do roku 1988, keď v litoměřickej firme OSEVA bola v spolupráci s odborníkmi z bývalej NDR (Nemecká demokratická republika) zavádzaná technológia izolácií striekaných polyuretánových pien. Firma PUR-IZOLACE s. r. o. bola založená v roku 1991. V roku 1992 bola založená PUR – IZOLACE Trading s. r. o., obchodná dcérska firma. V roku 1994 boli založené ďalšie dcérske firmy – PUR IZOLACE Opole Sp. Z o. o. v Poľsku a maďarská PUR IZOLÁCIÓ K. f. t. V roku 1998 bola založená slovenská PUR IZOLÁCIE s. r. o. Slovakia.

V roku 2020 vstupuje do firiem PUR-IZOLACE s. r. o. a PUR-IZOLACE Trading s. r. o. nový majiteľ, skupina Barvy a laky Hostivař, a. s.

V roku 2021 firma PUR-IZOLACE Trading s. r. o. fúzovala do PUR-IZOLACE s. r. o.

Výrobná kapacita

Výrobná kapacita firiem PUR-IZOLACE/IZOLACE trading v ČR činí celkovo 9 mobilných vysokotlakových technologických jednotiek GUSMER na kvalitné spracovanie polyuretánových pien. 

Sme najväčším dodávateľom striekaných pien na mieste v ČR, strednej a východnej Európe. 

Od svojho založenia v roku 1991 sme už zaizolovali do roku 2021 viac než 3 000 000 m² plôch.

Vysoká kvalita

Všetky polyuretánové izolácie sa vo vyhotovení od firmy PUR IZOLACE s. r. o. vyznačujú vysokou kvalitou vyhotovenia vďaka 30-ročnej činnosti v ČR a ostatných európskych krajinách.

Kvalitu zaisťujeme na mnohých úrovniach – od nákupu surovín, vlastnej výrobu niektorých pien, cez návrh riešenia až po kvalitnú aplikáciu.

Osobný prístup

Osobný prístup a zodpovedná spolupráca pri každom realizovanom projekte. 

Máme veľké skúsenosti s rozsiahlymi projektami, ale aj s menšími a špecifickejšími projektami. 

V prípade nevhodnosti použitia technológie polyuretánových izolácií poradíme iné riešenia.

Odbornosť

Garantujeme odbornosť našich špecialistov. O zákazníka sa starajú špecialisti s dlhoročnou praxou a skúsenosťami z odboru. Nenajímame žiadnych externých či franšízových partnerov. Naši špecialisti pravidelne publikujú svoje články v odborných magazínoch a na weboch zaoberajúcich sa stavebnou problematikou. Využívame len overené a certifikované materiály a systémy od renomovaných výrobcov.

Česká značka

Sme 100 % českou firmou bez zahraničnej účasti.

Na trhu stabilne pôsobíme od roku 1991.

Niektoré produkty sú vlastnej výroby a je možné ich označiť ako „české peny“. Rovnako tak všetky nátery sú českej produkcie.