Prečo zvoliť nás

História firmy

História

Začiatok činnosti firmy siaha až do roku 1988, kedy v litoměřickej firme OSEVA bola v spolupráci s odborníkmi z bývalej NDR (Nemecká demokratická republika) zavedená technológia izolácie striekanou polyuretánovou penou. Firma PUR-IZOLACE s.r.o. bola založená v roku 1991. V roku 1992 bola založená PUR – IZOLACE Trading s.r.o., obchodná dcérska firma. V roku 1994 boli založené ďaľšie dcérske firmy – PUR IZOLACE Opole Sp. Z o.o. v Polsku a maďarská PUR IZOLÁCIÓ K.f.t. V roku 1998 bola založená slovenská PUR IZOLÁCIE s.r.o. Slovakia.

Väčšina konkurenčných firiem vznikla po roku 2005 a oháňa s dlhou tradíciou a skúsenosťami. Často však vychádza z údajov od zahraničných partnerov. Oni sami samozrejme žiadne 30-ročné skúsenosti s aplikáciou peny na mieste nemajú.
Výrobná kapacita

Výrobná kapacita

Výrobná kapacita všetkých firiem PUR-IZOLACE činí celkom 13 mobilných vysokotlakových technologických jednotiek GUSMER/GRACO pre kvalitné spracovanie polyuretánovej peny. Sme najväčším dodávatelom striekanej peny na mieste v ČR, strednej a východnej Európy. Od svojho založenia sme už zaizolovali viac ako 1 500 000 m2 plôch.
Vysoká kvalita

Vysoká kvalita

Všetky nastriekané polyuretánové izolácie sa v prevedení od firmy PUR IZOLACE s.r.o. vyznačujú vysokou kvalitou prevedenia vďaka 25 ročnej činnosti v ČR a ostatných európskych krajín. Neprevádzame žiadne vychytralé izolácie a peny.
Osobný prístup

Osobný prístup

Osobný prístup a zodpovedná spolupráca pri každom realizovanom projekte. Máme skúsenosti s rozsiahlými projektami, ale aj s menšími a špecifickejšími projektami.
Odbornosť

Odbornosť

Garantujeme odbornosť našich špecialistov. O zákazníka sa starajú špecialisti s dlhoročným praxom a skúsenosťami z odboru. Neprenájame žiadne externé či franšízové partnery. Naši špecialisti pravidelne publikujú svoje články do odborných magazínov a na weby zaoberajúce stavebnou problematikou.

Využívame iba certifikované materiály a systémy od renomovaných výrobcov